داستان ما

داستان از کجا شروع شد؟

 ما دوتا مترجم هستیم که از سال‌های دانشگاه با هم دوست شدیم. هر بار با ترجمه‌ها، به دنیاهای جدیدی سفر می‌کردیم. یکی بیشتر به سمت غرب می‌رفت و یکی سمت شرق.

 صبح با آهنگ‌های آفریقایی، روی خاک نَمناک یک قبلیه دراز می‌کشیدیم و صدای بچه‌های نیمه عریان که منتظر برگشتن پدرشون از شکار بودن رو گوش می‌دادیم.

 عصر رو توی جنگل‌های سرد اسکاتلند می‌چرخیدیم تا روایت عاشقانه‌ای رو دنبال کنیم. شب رو هم توی کافه‌های تاریک تهران می‌نشستیم به گپ و گفت.

ما تصمیم گرفتیم وب‌سایت فرهنگی هنری کاغذ رو راه اندازی کنیم تا در کنار انجام کار تخصصی خودمون، یعنی تولید محتوا، تجربیات فرهنگی و هنری که ضمن زیست مترجمانه‌ی خودمون به دست آوردیم رو با شما به اشتراک بذاریم.

کاغد به شما کمک می‌کنه تا بهترین و خاص‌ترین محتوا رو برای کسب و کار خودتون داشته باشید. تیم خوش ذوق کاغذ، صفر تا صد تولید محتوای  برند شما را برعهده می‌گیره. از انتخاب نام و شعار برند گرفته، تا طراحی و سئو سایت شما. البته که می‌تونید از بین خدمات سایت تولید محتوای کاغذ، بر اساس نیاز خودتون، تنها یک یا دو مورد رو انتخاب بکنید. مثلاً تولید محتوای متنی، عکاسی محصول یا تولید تیزر تبلیغاتی. تنها کاری که باید بکنید اینه که کار رو به کاردان بسپارید، یک لیوان قهوه برای خودتون آماده کنید و بشینید پای کاغذ، توی بلاگ‌ها گشت بزنید، موزیک‌هایی که براتون در نظر گرفتیم رو گوش بدید و حسابی کیف کنید. 

اینجا از نقد فیلم و سریال و تئاتر حرف می‌زنیم. اونم نه هر حرفی! حرفایی که شاید هیچ‌جا پیدا نکنید. چون توی تیمِ نقد و معرفیِ فیلمِ کاغذ، کارگردان و بازیگر فیلم و تئاتر، منتقد فیلم و البته فیلم بازهای حرفه‌ای رو دور هم جمع کردیم.

پیشنهاد کتاب، فیلم و آهنگ خوب هم توی کاغذ داریم برای وقتایی که نمی‌دونید چی بخونید، چی ببینید و چی گوش بدید!
بهترین آهنگ‌ها رو از دور تا دور کره‌ی سبز و آبی زمین جمع کردیم و با ترجمه و متن اهنگ، در اختیار شما گذاشتیم. البته دوتا اهنگ از مریخ و یکی هم از اورانوس داریم که زحمت جمع آوری و ارسالش با رفقای فضائیمون بود.

مقالات هنری مختلفی در زمینه‌‌های موسیقی، فیلم، عکاسی، نویسندگی، ترجمه، نقد ادبی، مد و فشن و … رو توی سایت فرهنگی هنری کاغذ می‌تونید مطالعه کنید. ما مقاله‌هامون رو از منابع معتبر ترجمه می‌کنیم یا به دست متخصص‌های هر زمینه می‌سپاریم تا برامون بنویسند.

هر فصل یک مجله داریم که اگر از قسمت منوی سایت، وارد بخش کاغذنامه بشید، می‌تونید مطالعه کنید.

دینگ دینگ! سفارش شما آماده شد!