هویت برند خودت رو، روی کاغذ بساز!

 

نام برندها، شعارها، ویدئوهای تبلیغاتی، عکاسی های محصول، زندگی ما رو در برگرفته‌اند. اما چه مقدار از این محتواهای تبلیغاتی منجر به ارتباطی درست، پایدار و مفید میان مشتریان و کسب و کارها خواهد شد؟

ما در کاغذ هستیم تا نه پر سروصدا ترین، بلکه مناسب ترین محتوا را در اختیار کسب و کار شما قرار دهیم تا برند شما به خوبی برای مشتریان تعریف شود و به افراد مناسب خود منصل شوید. در اصل برای کسب و کار شما، هویتی مطابق با ارزش‌ها و اصول سازمانی شما و سلیقه‌ی مخاطبان هدف، خلق خواهیم کرد. هویتی که با اتکا به آن، می‌توانید سیاست های تبلیغات و مدیریت محتوای خود را در مسیر درستی قرار بدهید.

اصالت هویت برند و محتوا، به شما کمک می‌کند تا به برند خود را مانند یک شخصیت منحصر به فرد، نمایش دهید. شخصیتی که هرگز از ذهن مخاطبان شما پاک نخواهد شد.

جعبه‌ ویژه کاغذی
برای خلق هویت برند، طراحی سایت و مدیریت محتوای کسب و کار، نیاز داریم بیشتر همدیگه رو بشناسیم. پس یه قهوه مهمون کاغذ باش.
ارسال ایمیل

تعرفه‌ها

طراحی و سئو سایت

هر کسب و کاری باید یه سایت داشته باشه که دلش قرص باشه!
که مخاطب از تمام کوچه پس کوچه‌های کهکشان راه شیری بهش دسترسی داشته باشه.
اصلا می‌دونی؟ سایت، شناسنامه‌ی کسب و کاره!
خلاصه که، اگه کمک خواستی ما هستیم.

سایتی که کاغذ بسازه چطوریه؟

تولید محتوای متنی 

الان جنگِ بازار، جنگ محتواست! شاید بهتره بگیم ارزش کسب و کار شما، با محتوایی که تولید می‌کنید شناخته میشه. این که بتونی همه جا جلو چشم مخاطب هدفت باشی و حرف‌هایی رو بزنی که براش بشی یه منبع موثق، برگ برنده‌ی تو میشه.

محتوای متنی باید مناسب با پرسونای مخاطب باشه و البته که صدای برند شماست، پس لحن و شخصیت برند شما رو باید گرفته باشه. اما این تمام ماجرا نیست!
باید این محتوا برابر گوگل و بقیه مرورگرها هم ارزشمند باشه وگرنه…
ببین یه چیزی بهت بگم؟
اگه می‌خوای یه جنازه رو قایم کنی، بذارش صفحه دوم گوگل! مواظب باش محتوای تو به این بی‌نام و نشونی دچار نشه.

 

روی کاغذ محتوای شما چطور نوشته می‌شه؟

تولید محتوای تصویری

تصاویری که از برند شما منتشر می‌شه، حال و هوای مجموعه‌ی شما رو به نمایش می‌ذاره. عکاسی از محصولات شما می‌تونه به شکلی انجام بشه که امض داشته باشه و هرجا که دیده شد، همه بشناسنش! 

ویدئوهای تبلیغاتی و تیزرها رو هم می‌تونی بسپاری به ما! از کارگردان و ایده پرداز بگیر تا طراح لباس و تدوینگر. همه آماده‌ایم تا اون چیزی که لیاقتش رو داری رو بسازیم.

 

محتوای تصویری شامل چه مواردی میشه؟